UAB "Sandomus"

S. Žukausko g. 32-7, Vilnius

Įm. k: 302594355

PVM kodas: LT100005964216

Tel.: +370 685 06811

El. p.: info@fernox.lt

Fernox Lietuvoje

UAB "Sandomus" nuo 2011 metų Lietuvoje atstovauja Fernox prekės ženklą.  


Mūsų bagažas – tai:

  • Teorinės ir praktinės žinios
  • Pasaulyje pripažinti produktai ir įranga
  • Gamintojo palaikymas ir konsultavimas
  • Lietuvoje realiai įgyvendinti projektai ir vertinga patirtis dirbant su Fernox produktais

 

Šiandien mes žinome ir mokame, kaip Fernox priemonių pagalba spręsti įvairias šildymo ir šaldymo sistemų problemas. Kaip nuo nuovirų išvaduoti daugiabučio šilumokaitį ar katilą privačiame name. Kaip efektyviai ir neteršiant gamtos nukalkinti vandens šildytuvą ar karšto vandens vamzdynus. Kaip žemų temperatūrų sistemas apsaugoti nuo biologinio užterštumo ir t.t.

 

Didžiausias mūsų darbo įvertinimas – patenkinti klientai, augantis katilų serviso įmonių, inžinerinių sistemų montuotojų, daugiabučių namų administratorių ir kitų pastatų ūkio priežiūrą vykdančių specialistų susidomėjimas Fernox cheminėmis priemonėmis.

 

Fernox cheminės priemonės yra skirtos prižiūrėti privačių gyvenamųjų namų, daugiabučių, komercinių pastatų šildymo, vėsinimo ir vandentiekio sistemoms – išplauti, nukalkinti, hermetizuoti, apsaugoti nuo korozijos ir nuovirų.

 

Rengiame seminarus inžinieriams, montuotojams, katilų priežiūros specialistams ir prekybininkams. Konsultuojame ir patariame, kaip teisingai ir efektyviai naudoti Fernox chemines priemones.

 

Džiaugiamės užsimezgusiu bendradarbiavimu su Vilniaus Gedimino technikos universitetu ir galimybe savo patirtimi pasidalinti su pastatų energetikos specialybės studentais.

 

Mūsų partneriai didžiuosiuose Lietuvos miestuose teikia šildymo ir šaldymo sistemų plovimo, nukalkinimo, sistemų užpildymo korozijos inhibitoriais, antifrizais ir šilumnešiais paslaugas.

 


 
Svetainės struktūra Susisiekite
© 2011 Fernox