Šilumokaičių ploviklis DS-3 Limescale Remover

Šilumokaičių ploviklis DS-3 Limescale Remover
  • Pašalina kalkes iš karšto vandens cirkuliacinio vamzdyno, šilumokaičių, katilų, metalinių arbatinukų, dušo galvučių ir pan.
  • Ištirpdo iki 50 % savo paties svorio kalkių nuosėdų
  • Su aktyvumo spalvine indikacija – nustojęs veikti pamėlynuoja
  • Negadina metalų paviršių, gumų, tarpinių
  • Belgijos vandens sektoriaus federacijos (Belgaqua) aprobuotas gaminys
  • Saugus ir lengvai naudojamas

  • Talpa: 2 kg, prekės kodas: 58223
  • Talpa: 30 kg, prekės kodas 24066
  • Prekybos vietos 

Produkto aprašymas

 

Nukalkinimo milteliai "DS-3 Limescale Remover" sukurti taip, kad visi naudotojai galėtų saugiai ir greitai nukalkinti įvairius buities prietaisus, šalto ir karšto vandens vamzdynus, katilų šilumokaičius ir kitus prietaisus, kurių paviršiuje susidaręs nuovirų sluoksnis. Produktas turi aktyvumo spalvinę indikaciją. Tai reiškia, kad darbui paruoštas tirpalas yra vienos spalvos, o panaudotas tirpalas, kurį galima išleisti į nuotekas, - kitos spalvos.

 

Priemonę saugu naudoti plaunant gaminius iš plieno, nerūdijančio plieno, ketaus, vario, žalvario, PVC, ABS polietileno gumos, plastiko.

 

Apribojimai: netinka plauti gaminius iš plonasienio bei stipriai korozijos pažeisto aliuminio, cinko, cinkuoto plieno, akrilinio pluošto (pvz. plastikiniams virduliams, vonioms), chromuotiems ir emaliuotiems paviršiams (pvz. vonioms), betonui ir asbestui.

 

Techninė charakteristika

Sudėtis: sulfamino rūgštis, inhibitoriai, indikatoriai ir neputojančios paviršiaus aktyvios medžiagos. Spalva: geltona. Kvapas: silpnas. Pavidalas: kristalai. Paruošto naudoti 1 % tirpalo pH 2.

 

Naudojimo būdas ir dozavimas

„DS-3 Limescale Remover” kristalus ištirpiname šiltame vandenyje (max vandens temperatūra 80°C). Priklausomai nuo užkalkėjimo, galima pasiruošti nuo 2,5 % (250 g nukalkintojo:10 l vandens) iki 10 % (1 kg nukalkintojo:10 l vandens) stiprumo tirpalą. Vidutinė išeiga: 3 kg miltelių "DS-3 Limescale Remover" pastato iki 50 butų (2000 l tūrio sistema) karšto vandens šilumokaičio nukalkinimui; 0,5 - 1 kg miltelių katilo plokštelinio šilumokaičio nukalkinimui. Darbinį tirpalą ruošti didesniame inde, nes vykstant nukalkinimo procesui išsiskiria anglies dioksidas (CO2) ir tirpalas gali putoti.

 

Darbui paruoštas tirpalas yra geltonas/oranžinis, rūgšties poveikiui silpnėjant tampa žalias, o nustojęs veikti pamėlynuoja. "Žaliojoje" stadijoje tirpalas praktiškai nustoja veikti ir jeigu vanduo tuo metu yra atšalęs, tirpalas gali labai ilgai nepamėlynuoti. Nukalkinimo procesas vidutiniškai užtrunka 1 - 1,5 val. Dirbant stebėti tirpalo spalvą. Jei pradėjus darbą po 15 - 20 min. tirpalas pakeičia spalvą iš geltonos į žalią, ištirpinkite papildomai kristalų "DS-3", kol tirpalas vėl taps geltonas, ir tęskite darbą.

 

Kai tirpalo spalva nebesikeičia 15 - 20 min., nukalkinimas yra baigtas. Jei darbinis tirpalas tebėra geltonos spalvos, tai reiškia, kad jame yra aktyvios rūgšties. Tokį tirpalą, prieš išpilant į nuotekas, reikia gausiai praskiesti vandeniu, kol pH bus artimas pH7 arba neutralizuoti, pvz. soda arba kitomis rūgštis neutralizuojančiomis priemonėmis. Jei baigus darbą darbinis tirpalas yra žalias arba mėlynas, jame nebėra aktyvios rūgšties ir galima išpilti į nuotekas.

 

Praplautą įrenginį labai gerai praskalaukite švariu vandentiekio vandeniu, kol neliks rūgšties kvapo, spalvos, nuosėdų.

 

Atsargumo priemonės

 

Priemonė "DS-3 Limescale Remover" priskiriama pavojingoms medžiagoms. Saugoti nuo vaikų. Smarkiai dirgina akis. Dirgina odą. Pavojinga vandens aplinkai, sukelia ilgalaikius pakitimus. Dėvėti veido arba akių apsaugos priemones. Rekomenduojama akiniai su šoniniais skydeliais. Neleisti pasklisti į aplinką. Po darbo gerai nusiplauti rankas. Daugiau informacijos produkto saugos duomenų lape (SDL).


Priemonę "DS-3 Limescale Remover" galima neutralizuoti speacialia priemone "System Neutraliser".

 

 
Svetainės struktūra Susisiekite
© 2011 Fernox